سه شنبه 24 مهر 1397 03:28:47

26 ارديبهشت 1397 11:28:34
رئيس‌مركز اطلاع‌رساني، روابط‌عمومي و امور بين‌الملل سازمان برنامه و بودجه كشور:
گردش صحيح و آگاهانه اطلاعات با همت كارگزاران روابط‌عمومي امكان‌پذير است

مهدي قمصريان،‌ رئيس‌ مركز اطلاع‌رساني، روابط‌عمومي و امور بين‌الملل سازمان برنامه و بودجه كشور، به بمناسبت 27 ارديبهشت روز جهاني ارتباطات و روابط عمومي در پيامي اين روز را به فعالان عرصه اطلاع‌رساني و كارشناسان و همكاران سازمان برنامه و بودجه تبريك گفت.

به گزارش مركز اطلاع‌رساني، روابط‌عمومي و امور بين‌الملل سازمان برنامه و بودجه كشور،  در پيام تبريك رئيس‌ مركز  اطلاع‌رساني، روابط‌عمومي و امور بين‌الملل آمده است:

بيست و هفتم ارديبهشت‌ماه روز جهاني ارتباطات و روابط‌عمومي، تداعي‌كننده اين نكته با اهميت است كه گردش صحيح، آگاهانه، منصفانه و شفاف و آزاد اطلاعات با همت و مساعي ارزشمند كارگزاران روابط‌ عمومي امكان‌پذير مي‌شود.

انتظار مي‌رود همه مسئولين و كارشناسان فعال در حوزه روابط‌عمومي ضمن تكريم مخاطبان و با تبيين اصول و منشور اخلاقي و حقوق شهروندي دولت تدبير و اميد، با لحاظ مأموريت‌هاي مشخص ابلاغي و با هم‌انديشي و هم‌گرايي با ديگر نقش‌آفرينان مكمل اين عرصه زمينه مشاركت و حضور فعال آحاد مردم عزيز را در توسعه همه‌جانبه كشور فراهم آورند.

اينجانب اين روز را به همه همكاران عزيزم تبريك مي‌گويم و ضمن قدرداني و تشكر از زحمات انجام گرفته، از خداوند بزرگ مي‌خواهم در تبيين و ترسيم افق روشن با چشم‌انداز نويدبخش ياري‌مان رساند.


Powered by Tetis PORTAL