چهارشنبه 22 آذر 1396 16:37:37

6 مهر 1396 2:12:31
جوابيه دفتر سخنگوي دولت به درج مطلبي خلاف واقع از زبان دكتر نوبخت در يكي از روزنامه ها

 دفتر سخنگوي دولت پيرو انتشار مطلبي خلاف واقع از زبان دكتر نوبخت در روزنامه شرق مورخ ۵ مهر ۱۳۹۶ تاكيد كرد :دكتر نوبخت در نشست خبري خود با اصحاب رسانه به هيچ وجه از واژه "بودجه خوار" استفاده نكرده و انتساب اين واژه سخيف به ايشان در تيتر گزارش و تكرار آن در متن تكذيب مي گردد.

متن جوابيه دفتر سخنگوي دولت بدين شرح است :

جناب اقاي رحمانيان
مديرمسئول محترم روزنامه شرق
با سلام و احترام

پيرو درج تيتر اول روزنامه شرق در شماره مورخ ۵ مهر ۱۳۹۶ با عنوان" نوبخت در بررسي سند دخل و خرج كشور بر هزينه‌هاي غيرقابل‌كاهش تأكيد كرد؛ ٤ دستگاه بودجه‌خوار داريم" وفق ماده ۲۳ قانون مطبوعات تكذيبيه ذيل جهت انتشار در اولين شماره در همان صفحه و جايگاه(تيتراول) ارسال مي گردد.

دفتر سخنگوي دولت

 
پيرو انتشار گزارشي با عنوان " نوبخت در بررسي سند دخل و خرج كشور بر هزينه‌هاي غيرقابل‌كاهش تأكيد كرد؛ ٤ دستگاه بودجه‌خوار داريم"درصفحه يك روزنامه شرق مورخ ۵ مهر ۱۳۹۶ براي استحضار مخاطبان گرامي اين روزنامه تاكيد مي گردد كه دكتر نوبخت در نشست خبري خود با اصحاب رسانه به هيچ وجه از واژه "بودجه خوار" استفاده نكرده و انتساب اين واژه سخيف به ايشان در تيتر گزارش و تكرار آن در متن تكذيب مي گردد.
لازم به يادآوري است كه سخنگوي دولت و رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور در بخشي از نشست خبري خود در تشريح تركيب منابع و مصارف و محل مصرف اعتبارات هزينه اي بودجه اظهار كرد : ۴ دستگاه بيشترين بودجه جاري را مي گيرند.
مع الاسف خبرنگار روزنامه شرق با عدم رعايت دقت و اصول حرفه اي به صورت مستقيم از زبان سخنگوي دولت اين دستگاهها را با عبارت "بودجه خوار" معرفي كرد كه اين مطلب كاملا كذب و بي اساس است.


Powered by Tetis PORTAL