چهارشنبه 22 آذر 1396 16:44:37

21 خرداد 1396 14:47:29
توسط دكتر نوبخت صورت گرفت/ انتصاب زنان در پست‌هاي مديريتي سازمان برنامه و بودجه كشور

پايداري و صلابت نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران همواره مرهون تلاش‌هاي خدمتگزاران سرافراز و ثابت‌قدمي بوده كه مساعي بي‌دريغشان عمران و توسعه همه‌جانبه اين‌ مرز و بوم تاثيري بي‌بديل داشته است و در اين‌بين حضور تاريخ‌ساز زنان ايران اسلامي چنان شگرف بوده كه جماعتي را به تحسين واداشته است.

زناني كه همگام با مردان، انقلاب بزرگ اسلامي را به ثمر رساندند، روزهاي حماسي دفاع مقدس را پشت‌سر گذاشتند و اكنون پس از گذشت چهار دهه افتخار آميز از تاريخ انقلاب اسلامي، دوشادوش مردان در راه توسعه پايدار اين سرزمين مي‌كوشند.

در آستانه تشكيل دولت دوازدهم، به منظور تحقق اهداف دولت و همچنين بهره‌گيري بيشتر از ظرفيت‌هاي مديريتي زنان در نظام برنامه‌ريزي كشور، مسووليت بخش ديگري از امور مديريتي سازمان برنامه و بودجه كشور به زنان متخصص و مجرب سپرده شد تا شكوفايي و حضور پرثمر زنان را در تمام عرصه‌هاي آباداني كشور شاهد باشيم.

از اين‌رو براساس احكام جداگانه‌اي از سوي  دكتر محمدباقر نوبخت، معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان برنامه‌ و بودجه كشور، زهرا عربشاهي به سمت رئيس سازمان برنامه و بودجه استان البرز، مهندس مريم زينالي به سمت رئيس مركز توسعه سيستم‌ها و فناوري اطلاعات و‌ دكتر زهرا ميراحسني به سمت رئيس مركز آموزش و پژوهش‌هاي توسعه و آينده‌نگري سازمان برنامه و بودجه كشور منصوب شدند تا فصل ديگري از حضور ارزشمند زنان در دولت تدبير و اميد گشوده شود.

لازم به ذكر است كه پيشتر خانم زهرا اربابي به سمت معاون توسعه منابع انساني و هماهنگي استان­ها سازمان برنامه و بودجه كشور منصوب گرديده بودند.

Powered by Tetis PORTAL