چهارشنبه 22 آذر 1396 16:47:24

20 خرداد 1396 10:18:50
مراسم تجليل از كارآفرينان برتر طرح هاي اشتغال و خودكفايي با حضور دكترنوبخت

مراسم تجليل از كارآفرينان برتر طرح هاي اشتغال و خودكفايي شامگاه گذشته با حضور معاون رئيس‌جمهور همراه با ضيافت افطاري در تالار ماه عسل رشت برگزار شد. در اين مراسم از كارآفرينان برتر طرح هاي اشتغال و خودكفايي و نيز حاميان كميته امداد گيلان تقدير شد.

به گزارش روابط‌عمومي سازمان برنامه و بودجه، مراسم تجليل از كارآفرينان برتر طرح هاي اشتغال و خودكفايي با حضور دكتر محمدباقر نوبخت، در تالار ماه عسل رشت برگزار شد.

 در اين مراسم از كارآفرينان برتر طرح هاي اشتغال و خودكفايي و نيز حاميان كميته امداد گيلان تقدير شد.

سوت قطار قبل از نيمه اول امسال در استان گيلان به صدا در مي‌آيد

رئيس‌سازمان برنامه و بودجه كشور طي سخناني در اين مراسم با بيان اينكه سوت قطار رشت قزوين قبل از نيمه اول امسال در استان گيلان زده خواهد شد گفت: بعد از اتمام راه آهن رشت به قزوين، راه آهن رشت انزلي و رشت به آستارا را بلافاصله ادامه مي‌دهيم.

وي با اشاره به حوادث تروريستي حرم امام (ره) و مجلس تصريح كرد: تعدادي از هم‌وطنان عزيز ما با زبان روزه به شهادت رسيدند و با گذشت ۳۹ سال از انقلاب اسلامي در برابر چهره اسلام ناب هميشه چهره وحشتناكي به نام اسلام جعلي مطرح شده است.

دكتر نوبخت از اتمام راه آهن رشت-قزوين قبل از نيمه اول امسال خبر داد و اظهار داشت: اميدواريم سوت قطار را قبل از نيمه اول امسال بشنويم زيرا كارها به سرعت در حال پيشرفت است.

وي با بيان اينكه بعد از اتمام راه آهن رشت به قزوين، راه آهن رشت انزلي و رشت به آستارا را بلافاصله ادامه مي‌دهيم خاطرنشان كرد: بزرگراه منجيل به رودبار را نيز ادامه خواهيم داد و تلاش من اين است كارهاي زيربنايي گيلان را هموار كنم.

 معاون‌رئيس‌جمهور با اشاره به اينكه مقام معظم رهبري به توليد و اشتغال تاكيد دارند بيان كرد: با تاكيد مقام معظم رهبري بر توسعه واحدهاي توليدي و اصلاح نظام بانكي، تلاش مي‌كنيم چرخ توليد شهرك‌هاي صنعتي گيلان را به حركت در بياوريم.

 دكترنوبخت از راه اندازي ۲ هزار واحد مسكوني براي نيازمندان استان گيلان خبر داد و افزود: راه اندازي اين تعداد واحد مسكوني به ۱۳ ميليارد تومان اعتبار نياز دارد كه اعتبار آن قبل از ماه رمضان وصول خواهد شد.

وي با اشاره به اينكه كميته امداد امام خميني(ره) استان گيلان براي تحويل مسكن محرومان ۸ ميليارد تومان عقب ماندگي دارد گفت: تلاش مي‌كنيم معوقات ۸ ميليارد توماني را قبل از اتمام ماه مبارك رمضان پرداخت كنيم.

 رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور خاطرنشان كرد: براي ۵۰۰ دختر دم بخت گيلاني شناسايي شده از سوي كميته امداد امام (ره)، يك ميليارد تومان در نظر گرفته شده كه قبل از اتمام ماه رمضان پرداخت مي‌شود.


Powered by Tetis PORTAL